#1 2010-12-30 22:49:53

Kolega

Mastah

Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 479
Punktów :   
Osiągnięcia: : Mastah klanu

Klub EP

Z Dangerem zakładamy klub ku pamięci klanu El Polako. W tym temacie bedzie lista członków klubu oraz historia El Polako.

Klan został założony 15.09.2009 przez Lewego. Do powstania klanu przyczyniła się kłótnia Lewego z Rullezem o porządek w Angels. Lewy postanowił oddać mu całe dowództwo (które uprzednio oddał Rullez na czas nauki) i właśnie założył swój własny klan. Pierwszym członkiem klanu był Drval, a odszedł on z Angelsów do El Polako za Lewym. //Żeby nie pisać jak szła rekrutacja, napisze później ogólnego posta z każdym członkiem klanu. Oczywiście tych co są w OS wymienie // Dnia 15.10.2009 podanie do klanu złożył niejaki Kolega, do klanu został przyjęty kilka godzin później (Cenna notka

Lewy napisał:

Cieszę się,że będziesz w naszym klanie!Ziomki z ~WS~ i Angels| znowu razem!Oczywiście przyjęty!xD


"Ziomki" to ja i Drval. Dnia 05.11.2009 zawitał El Polako Butz , tak to Mały Miś. Dnia 30.01.2010 prośbe o przyjęcie do klanu złożył Danger, a dnia 06.02.2010 został przyjęty na okres próbny(po wielu kłótniach, sporach, sprzeciwach, ale to juz wyjaśni sam Danger, jak tylko znajdzie czas i ochote).
Byliśmy dość dobrym klanem, jeśli chodziło o sparringi. Pierwszy serwer zakupiliśmy na 1shot1kill, dzięki składce Lewego i Kolegi(notka

Lewy napisał:

Doczekalismy sie własnego serwera,oto dane:

Adres IP:          80.72.41.211
Port:                 23117
Hasło:               EP


PS: Dziękuje Koledze,że się ze mną złożył pół na pół.Korzystajcie z niego do woli.Adminloga do serwera mam ja i Kolega.xD


Adminami serwera byli Lewy i Kolega (główni), Beliar i Bocian(zdalny). Składka na serwer szła dosyć dobrze. Lewy zrobił nawet spis kto sie przyczynił do stania serwera, jakie pieniądze wpłacił

Lewy napisał:

-Kolega = 37zł
-Qazqaz = 3,50zł
-Beliar55 = 14,40zł
-Lewy = 29zł
-Black = 2zł
-Bocian =6,90zł
-Rewl =1,20zł
-Butz =15zł
-Rey =2,40zł

Lewy zakupił własny serwer(już nie pamiętam skąd), oświadczył to dnia 28.12.2009

Lewy napisał:

Nazwa serwer: El Polako #2
Ip: 91.210.129.70
Port: 23075
Sloty: 12
Typ: Publiczny
Hasło: nie ma
Admini: Lewy

Członkowie klanu El Polako udzielali się często na forum, jak i w grze na sparringach.

Lista wszystkich członków klanu El Polako:
Lewy - pełnił funkcje lidera
Drval - członek klanu, dołączył jako pierwszy
czarnuch - członek klanu
Predator - członek klanu
Hardstyle - członek klanu
Shaman - członek klanu
Tonix - członek klanu, za pierwszym razem odszedł, za drugim wyrzucony
Scared - członek klanu, pełnił przez jakiś czas funkcje wicelidera, odszedł
Eagle Watch - członek klanu
Kolega - członek klanu, dołączał kilka razy, bo odchodził nieraz
Black - członek klanu
Qazqaz/Szydlo - członek klanu
Bocian - członek klanu, pełnił jakiś czas funkcje wicelidera
Butz - członek klanu
Kwidzyn/Automatix/White guy - członek klanu
Szarzasty - członek klanu
Moorcin/Phantom - członek klanu, pełnił przez jakiś czas funkcje lidera, odszedł
Y2J - był tylko na okresie próbnym, do głównego sie nie dostał
5m33q : * - okres próbny, członek klanu
Ur$uS/T4z - okres próbny, zrezygnował
Daisuke - członek klanu
Danger - członek klanu, główny obiekt sporów w klanie
Rewl - członek klanu, odszedł
Clay - członek klanu, odszedł
Marklep - członek klanu, odszedł
Rey - członek klanu, odszedł
Spz - Okres próbny
Beny92 - okres próbny
Dynasty - członek klanu
Mavedin/Rapy - członek klanu, hater
Beliar55 - członek klanu
Vasil - członek klanu, odszedł
Hitsugaya - członek klanu, wyrzucony



Teraz wymienie ogłoszenia ogłaszane na forum, czyli większe zmiany.[/size]

Z dnia 16.09.2009

Lewy napisał:

Jesteśmy nowym klanem i żeby zaistnieć musimy rozwijać swoje umiejętności.Oczekuje więc od was klanowicze,częstego grania na Db.Jeśli chodzi o serwer,to narazie nie mamy swojego własnego.Będziemy więc grać na serwach innych klanów.Postaram się mieć adminloga na chociaż jednym z serwów,abyśmy mogli grać sparingi i oficjalne mecze.Starajcie się również pisać na naszym forum.To tyle.xD

Z dnia 24.09.2009

Lewy napisał:

Dostałem propozycję od Garnka,aby połączyć siły <El Polako> i Espady|.Po długich rozmowach doszliśmy wspólnie do porozumienia i oba klany pojednały się.Nazwa zostaje <El Polako> .

Z dnia 13.11.2009

Lewy napisał:

§1 Uczestnikom niedozwolone jest:
1- Używanie przekleństw i obrażanie innych uczestników sparingu.
2- Stosowanie dla ułatwienia cheatów i bugów.
3- Używanie tauntów (dozwolone na chacie drużynowym)
4- Pisanie na chacie ogólnym (widocznym dla wszystkich) podczas rozgrywania meczu gdy jedna ze stron sobie tego nie życzy.


§2 Uczestnikom dozwolone jest:
1- Użycie skryptu !knives, po uprzednim zapytaniu się drugiej strony czy się na to zgadzają (po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi można użyć !knives ale tylko gdy na mapie znajduje sie ponizej 2 noży).
2- Pisanie w ważnych informacjach na ogólnym chacie w grze soldat.


PS: Proszę o zapoznanie się z tym regulaminem i przestrzeganiem jego.Pokażmy wszystkim innym klanom,że jesteśmy ludzmi na poziomie.Niech każdy kto to przeczytał,podpiszę się pod tematem.Pozdrawiam.

Z dnia 01.04.2010

Lewy napisał:

Klan istaniał dokładnie 6,5 miesiąca.Chwile jakie tu przeżyłem zawsze pozostaną w moim sercu,zarówno jak i członkowie tego klanu.Niestety przychodzi kiedyś taki dzień,że człowiekowi braknie już sił,a powodem tego są albo odejścia z klanu poszczególnych osób na których naprawdę mi zależało,albo brak sukcesów w trybie db.Chciałbym podziękować następującym osobom,bez których ten klan nie przetrwał by tak długo:


- Bocianowi : Sprawowałeś funkcję Vcl tego klanu,za co bardzo Ci dziękuję.Nie zapomnę naszych wspólnych póżnych gier i rozmów.Byłeś fundamentem tego klanu.Dzięki klekot!

- Butzowi : Tak samo byłeś prawie od początku istnienia tego klanu.Byłeś od początku do końca wierny.Jest mi bardzo miło,że mogłem Ciebie gościc w <El Polako>.Byłeś z nami na dobre i złe.Dzięki wielkie!

- Beliarowi55 : ,,Mój tag,to mega lag'' - nie zapomnę tego tauntu,gdyż sam czesto miewam ogromne pingi.Mogłem na Ciebie polegać w każdej sytuacji,nigdy mnie nie zawiodłeś.Niech Ci się wiedzie!Dzięki!

- Mavedinowi : Znaliśmy się jak łyse konie i z chwilą gdy do nas dołączyłeś,bardzo się ucieszyłem.Jeśteś osobą na której zawsze mogłem polegać.Dzięki przyjacielu!

- Tych których nie wymieniłem,również wam dziękuję!Zrobiliście wiele dla tego klanu.

PS: To była dla mnie przyjemnośc grać w taki gronie.Moje odejście z klanu było przemyślane!Klan rozwiązany.

Logo jakie ostatnio zawisło w El Polako http://img144.imageshack.us/img144/7274/no1k.jpg

Danger napisał:

Mav jest na TAK...Mamy święto 01.03-Święto klanowe

Daty mogą sie nie zgadzać, gdyż już nie pamiętam czy na tamtym forum była dobrze ustawiona lokalizacja daty


Lista członków, którzy są w klubie EP:
Kolega, Danger, Mały Miś.
Dołączyć do tego klubu będą mogły osoby, które były w klanie El Polako


@Danger

HISTORYJKA:
Tak jak Kolega wspomniał było ze mną ciekawie.Wpisze tu dokładnie wszystko z mojego podania:).Zaczęło sie tak:
Podanie by Danger:
"1.Nick-*Danger*
2.Wiek-14
3.Nr GG-19974757
4.Dlaczego <El Polako>?To dobry klan i chce go wspomóc
5.Poprzednie klany?Bardzo dawane :}-Free Style,R.O.P,/CS,EoK,MYstic Team,DS,...Byly jeszcze jakies;p
6.Ile czasu dziennie spędzasz przed kompem?Roznie bywa
7.Czy będziesz aktywny na forum?No jasne"
I nadszedł czas spamu obelg i wyzwisk:

Mavedin:
"Jestem na nie.Komar Friend a jednego juz mamy w klanie xD niejaki Pan H."

Hitsugaya:
"Ostateczne zdanie nie należy do Ciebie tylko do testujących.
Po drugie nie jestem komar friend,byłem z nim w klanie to nie znaczy że jestem jego kolegą ...
Po 3                                                .                      .                     ."

Danger:
"Nie nazywaj mnie jego przyjacielem...Bylem z nim w klanie i żałuje za moj grzech...Nie wspominajcie mi o nim..."

Lewy:
"Dobrze,że żałujesz może synu dam Ci rozgrzeszenie."

Danger:
"Dziękuje"

Scared:
"W imie Ojca i syna i ducha Lewego. Amen."

Hitsugaya:
"Błogosławieni którzy zostali wezwani na ucztę baranka"

Mavedin:
"DO Hitsu- nie mowiłem ze ty tylko Pan H. A to ze mowisz ze nie bylsiscie kumplami to zalosne.
Byłes w kazdym jego klanie..prawie kazdym i teraz mowisz ze nigdy sie nie kolegowaliscie.
Teraz wszyscy co kiedys sie z Komarem kolegowali mowia ze juz go nie lubia i sie zmienili{min: Szczepan Danger Hitsu kostucha}.Moim zdaniem i nie tylko moim zmienili sie na gorsze pod kazdym wzgledem."

Kolega:
"Mavedin, a Ty go dyskryminujesz, bo reszta na forum DB tak robi?"

Mavedin:
"Nie dyskryminuje.Po prostu nie chce takich osob w klanie,ktore sa niepowazne i prezentuja dziecinne zachowanie.Od zawsze mowiłem ze [PRO] ssie i wszyscy co sa w Jego klanie.Wogole za swoj najwiekszy sukces na db uwazam to ze nigdy nie byłem z Komarem w klanie.Co do Hitsu to mam prawo do swojej opinii.I tak ostateczna decyzje w sprawie Dangera podejmnie Lewy.Ja tylko mowie jakie jest moje zdanie.Czy to cos zlego?"

Lewy:
"No własnie ja tu jestem Bogiem"

Mavedin:
"I tak go przyjmniesz mi na złość...;D"

Hitsugaya:
"A więc w ten sposób sobie pogrywasz... a więc i ja coś szepnę ...

Myślisz że jesteś lepszy od innych bo liżesz dupe Lewemu?I się do niego wyrażasz jak do Waćpana?
A co poniektórych w DB jeździsz jak po psach? (np ja)
Co do tej info na gg : Nie będę sobie pozwalał na obrażanie mojej strony przez jakiegoś żałosnego gnojka ...
Następna sprawa nie będziesz mi mówił co mam robić i nie będziesz mi narzucał swoim warunków ... będę miał ochotę to cie rozniosę jak gnój po polu ....

Dzięki
Lewy nie obraź się ..."

Mavedin:
"Haha nie sadze ze to powiem ale zal mi cie Hitsu.rozpierdzieliłbym cie do 1.A poza tym wiadomo ze bedziesz bronił swoich ziomkow.MI w przeciwienstwie do ciebie zalezy na dobru klanu.Lewy to moj dobry kolega na db znamy sie dosc dlugo.Mam nadzieje ze wreszcie przejzy na oczy i usunie cie z listy klanowiczow.
To tyle z mojej strony."

Danger:
"Mevedin popatrz się na swoje zachowanie.Kiedyś owszem kolegowałem się z Komarem.Ale to już przeszłość.Wali mnie czy żyje czy nie.Jednak zrozumiałem jaki z niego typek.To ze bylem w jego klanach nie znaczy że jestem gorszy od innych..."

Hitsugaya:
"Danger,to jest Mavedin ;-)
Taki n00bek ^^ więc się nie tłumacz mu tylko czekaj na test od Lewusa"

Moorcin:
"co za offtop"

Hitsugaya:
"War się tutaj przeniósł ;-)"

Moorcin:
"to się przenieście gdzie indziej i nie róbcie tutaj syfu. Proponuje hydepark..."

Mavedin:
"MOge z nim zagrac?"

Mavedin:
"Pozwoliłem sobie zaspamowac dlatego ze gralem z Dangerem.W obydwu setach przegral do 5.Gracz slabyy w obranie ,atak troche lepszy.Jestem na nie bo nie uwazam zeby mogl wniesc cos do klanu wzgledem gry.To tyle z Mojej STR"
5m33q:
"99,99 % Poparcia Mava.
Wiem że nie jestem jeszcze w klanie ale jeżeli chcecie usłyszeć moje zdanie brzmi ono tak :

                                               Stanowcze Nie"
Danger:
"Mogłeś wymyślić  lepszą porę do gry ...Zagrajmy w sobotę wcześniej to co innego... "

Mavedin:
"Byłem w tej samej strefie czasowej jak ty Danger wiec nie rozumiem czego sie czepiasz.To nie byl test.Zagralem z toba zeby nigd mi potem zarzucil ze cie dyskryminuje"(Biedok nie zrozumiał mojej aluzji ;<)

Kolega:
"Gra nie zmienia faktu dyskryminacji. tu także radze zamknąć temat, gdyż test(bądź coś innego) można omówić na Gadu. A gadu członków klanu masz w innym dziale, który jest dostępny dla użytkowników."(Sie wjeboł^^)

Hitsugaya:
"Mavedin sam Lewusowi mówiłeś że to nie test
Więc się nie wpierdalaj w testy Lewemu lub M000rcinowi...."

Lewy:
"No wlasnie to nie był test,tylko sprawdzenie jak Danger gra.Na teście może chłopak się postara bardziej. "
Scared:
"Mavedin, Hitsugaya...
Ale z Was to są dzieciaki po prostu.
Kłócicie się kto kogo by nie rozwalił i tak dalej...
Dodatkowo jebiecie taki out of temat, że głowa mała
i sobie nawet nie wyobrażacie jak Wasze kłótnie
śmiesznie wyglądają w oczach osób postronnych.
Dorośnijcie.
Co do Komara, to on ma taki szacunek, na jaki zapracował,
a że robił z siebie idiotę, to tak jest postrzegany.
Dangerowi trzeba dać szansę, a nie oceniać go z góry.
Tyle mego."

Moorcin:
"dobrze mówi dać mu wódki "

Lewy:
"Ja bym proponował wsciekłego psa xD"

Mavedin:
"Testnijcie go wkoncu"

Lewy:
"Weż go testnij Moorcin ja nie moge sie z nim zgrac na ta sama pore xD"

Scared:
"Jak go nie chcecie w klanie, to mogę mu zrobić test.

Danger:
"Ale się debata zrobiła... :)Czyli mam się dogadać z Moorcinem co do testu ??"

Maviedin:
"Szybki jestes Danger nie ma co xD"(lekkie zażegnanie sporu)

Danger:
"Taa xd"

Lewy:
"A na gg to ty siedzisz?"

Danger:
"Tak napisałem do Ciebie ale żadnej odpowiedzi..."

Lewy:
"Okres próbny."


I tak się skończyła cała historyjka z próbą dojścia do EP .Przez jakiś czas Mav mnie unikał jak ognia ale po pewnym czasie przekonał się do mnie co świadczy jeszcze bardziej post z podania do klanu "DI"

Mavedin:
"Kiedy chciał do El Polako byłem zdecydowanie na nie ,bo myslałem ze zachowuje sie jak Komar[PRO]. Jednak po pobyciu z nim w klanie zmieniłem zdanie.Chciałem Cie Danger przeprosic za co wtedy o Tobie mowiłem.Jesli chodzi o te podanie prosto i zdecydowanie : JESTEM NA TAK!"


Po nie zdaniu do klanu DI(:<)postanowiłem sobie znów zrobić przerwę.I tak po przerwie znalazłem sie w OS`ach

MIŁEJ LEKTURY!

Ostatnio edytowany przez Danger (2010-12-31 14:03:28)


http://img291.imageshack.us/img291/9429/screenjn.png

Offline

 

#2 2010-12-31 00:22:37

Mały Miś

Były, zasłużony klanowicz

Zarejestrowany: 2010-10-18
Posty: 32
Punktów :   

Re: Klub EP

Może to i spam, ale cóż. Dobrze pamiętam czasy, kiedy to byłem w EP. Hm... szybko się zaaklimatyzowałem. Miałem chyba Opa na IP...(Nie wiem jak to się fachowo nazywa), jak już EP nie istniało, tylko ja z adminów siedziałem na serwerze praktycznie. Ludzie korzystali z niego dość często. Klan rozpadł się, a nie Lewy go rozwiązał. Tak to powinno być napisane. W jednym momencie odeszło kilku członków, po których Lewy nie spodziewał się odejścia i miał dość. (Taki Scared, który poszedł do DI [Głupio wymieniać reszty ]) Tak czy inaczej. Też oczywiście chcę należeć do klubu. Ciekawa rzecz. Coś się dzieje w życiu społecznym klanu. W sumie same fakty. Dość sporo tego mieliście. Pamiętam za tamtych czasów miało się normalny ping i tylko o Beliarku mówiło się, że lager. Ech.  Nie byłem wcale dobry (I nie jestem nadal ;p), ale dzięki grze z ludźmi można było się rozwinąć. Lewy zawsze starał się jak mógł, mimo kurwicy jakiej czasami przy nas dostawał. Odeszliśmy w zapomnienie jako klan, który nie był nazywany jak słaby. I z tego Lewy, oraz członkowie byłego EP możemy być dumni. OS będzie jeszcze lepsze! O ile już nie jest... Po prostu mam mało czasu teraz.
Wszystko co chciałem napisać. Dziękuję.

Offline

 

#3 2010-12-31 00:31:09

Kolega

Mastah

Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 479
Punktów :   
Osiągnięcia: : Mastah klanu

Re: Klub EP

Tak. Piękne czasy, moja odejścia powtarzały się wiele razy. I w koncu też z Phantomem założyłem DI.
Wpisz do nicku <EP> (ku czci <El Polako>  jest ten tag )


http://img291.imageshack.us/img291/9429/screenjn.png

Offline

 

#4 2010-12-31 00:44:58

brutalna_leksyka

Vicelider

Zarejestrowany: 2010-09-22
Posty: 648
Punktów :   

Re: Klub EP

nie znam za młody jestem

#Kolega No. Ale Twój sensei, w sensie Danger, tworzył tą historie z nami :-)


clofiek zafsie mosi otklyfac sfiad na nofo
SPM rządzi
organizacja turnieju prOScup, który każdy olał

Offline

 

#5 2010-12-31 08:50:17

Veget`

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-16
Posty: 55
Punktów :   -2 

Re: Klub EP

heh ja pamietam te czasy... Sam chciałem dojść do EP ale większość była na nie :<. Po kupnie serwera klanowego elite jak coś nie wiedziałem jak zrobić na serwie itp. to wbijałem na el polako wzywałem lewego a lewy zawsze mi wszystko mówił. Zawsze EP było dla mnie spoko klanem ale niestety nie dołączyłem do niego :<


______________________________________________________________________________________________________________
Po wygrywaniu 10:0 na KnifeVoleyball...
http://img200.imageshack.us/i/haxk.png/

Offline

 

#6 2010-12-31 12:13:13

Danger

Były, zasłużony klanowicz

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 201
Punktów :   

Re: Klub EP

Kolega pięknie to opisałeś.A przy wspomnieniach naprawdę...Był to jedyny klan(nie licząc tego ) w którym czułem się naprawdę dobrze.Pamiętam wszystkie wzloty i upadki(Może mi  coś z czasem uleciało).Ten klan zagości jeszcze na długo w mojej pamięci a kto wie może i na całe życie? .Wszystko się okażę.A co do przeciwieństw które mnie spotkały na drodze do tego klanu kiedyś opisze.Może i jeszcze dziś.


''Szacunek-Takie to proste a takie to trudne i niezrozumiałe dla wielu,,
http://img9.imageshack.us/img9/9727/123ri.png

Offline

 

#7 2010-12-31 12:48:31

 BigShow

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-09
Posty: 55
Punktów :   

Re: Klub EP

Wspaniała notka. Wzruszyłem się czytając to ;( Ja za czasów ep mogłem pomarzyć żeby do niego dołączyć..


http://img593.imageshack.us/img593/9937/gaarasignbyiliaszekri.jpg

Offline

 

#8 2010-12-31 14:10:12

Danger

Były, zasłużony klanowicz

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 201
Punktów :   

Re: Klub EP

Napisałem co nie co o mojej próbie dojścia do EP.Nie chciało mi się rozpisywać


''Szacunek-Takie to proste a takie to trudne i niezrozumiałe dla wielu,,
http://img9.imageshack.us/img9/9727/123ri.png

Offline

 

#9 2010-12-31 14:54:30

 Blizzu

Lider

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 762
Punktów :   
Osiągnięcia: : *1 miejsce Kokos Cup#1

Re: Klub EP

http://img52.imageshack.us/img52/2998/ztytuem.png Twórczość Kolegi za czasów EP


"ja dzis dlugo grac nie bede bo chce byc wypoczety na mecze" - by Bercik
"musimy wygrac zebysmy wygrali" - by Ognisty Smok
"-co mówi palma do palmy? -kokos" - by Fallen
"(Danger) -I dzięki za meczyk : **  -ssaj" - by Blizzu
"Blizzu zrobię wszystko by dostać się do twej sygnaturki!!!" - by Drval!
"os to nie tylko klan to sa też ludzie ;p - by brutalna_leksyka

http://img225.imageshack.us/img225/5563/spri.png
http://img27.imageshack.us/img27/3056/sygnahh.png

Offline

 

#10 2010-12-31 15:01:32

Kolega

Mastah

Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 479
Punktów :   
Osiągnięcia: : Mastah klanu

Re: Klub EP

Ta, u Drvala to robiłem : D
Danger: to tylko podanie w sumie jest, a działo się też na serwerach : D


http://img291.imageshack.us/img291/9429/screenjn.png

Offline

 

#11 2010-12-31 15:33:48

Kolega

Mastah

Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 479
Punktów :   
Osiągnięcia: : Mastah klanu

Re: Klub EP

Obiecana lista członków (wbita też w pierwszego posta)
Lewy - pełnił funkcje lidera
Drval - członek klanu, dołączył jako pierwszy
czarnuch - członek klanu
Predator - członek klanu
Hardstyle - członek klanu
Shaman - członek klanu
Tonix - członek klanu, za pierwszym razem odszedł, za drugim wyrzucony
Scared - członek klanu, pełnił przez jakiś czas funkcje wicelidera, odszedł
Eagle Watch - członek klanu
Kolega - członek klanu, dołączał kilka razy, bo odchodził nieraz
Black - członek klanu
Qazqaz/Szydlo - członek klanu
Bocian - członek klanu, pełnił jakiś czas funkcje wicelidera
Butz - członek klanu
Kwidzyn/Automatix/White guy - członek klanu
Szarzasty - członek klanu
Moorcin/Phantom - członek klanu, pełnił przez jakiś czas funkcje lidera, odszedł
Y2J - był tylko na okresie próbnym, do głównego sie nie dostał
5m33q : * - okres próbny, członek klanu
Ur$uS/T4z - okres próbny, zrezygnował
Daisuke - członek klanu
Danger - członek klanu, główny obiekt sporów w klanie
Rewl - członek klanu, odszedł
Clay - członek klanu, odszedł
Marklep - członek klanu, odszedł
Rey - członek klanu, odszedł
Spz - Okres próbny
Beny92 - okres próbny
Dynasty - członek klanu
Mavedin/Rapy - członek klanu, hater
Beliar55 - członek klanu
Vasil - członek klanu, odszedł
Hitsugaya - członek klanu, wyrzucony



+ Cenna notka

Danger napisał:

Mav jest na TAK...Mamy święto 01.03-Święto klanowe


http://img291.imageshack.us/img291/9429/screenjn.png

Offline

 

#12 2010-12-31 15:40:36

 Blizzu

Lider

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 762
Punktów :   
Osiągnięcia: : *1 miejsce Kokos Cup#1

Re: Klub EP

Kolega jak chcesz to moge z toba zalozyc Klub DI xD


"ja dzis dlugo grac nie bede bo chce byc wypoczety na mecze" - by Bercik
"musimy wygrac zebysmy wygrali" - by Ognisty Smok
"-co mówi palma do palmy? -kokos" - by Fallen
"(Danger) -I dzięki za meczyk : **  -ssaj" - by Blizzu
"Blizzu zrobię wszystko by dostać się do twej sygnaturki!!!" - by Drval!
"os to nie tylko klan to sa też ludzie ;p - by brutalna_leksyka

http://img225.imageshack.us/img225/5563/spri.png
http://img27.imageshack.us/img27/3056/sygnahh.png

Offline

 

#13 2010-12-31 16:53:35

Danger

Były, zasłużony klanowicz

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 201
Punktów :   

Re: Klub EP

Mówiłem że nie chce mi się rozpisywać.Na servach głównie kłótnie były podejrzenia że ja to KomarPRO;D


''Szacunek-Takie to proste a takie to trudne i niezrozumiałe dla wielu,,
http://img9.imageshack.us/img9/9727/123ri.png

Offline

 

#14 2010-12-31 17:33:14

Kolega

Mastah

Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 479
Punktów :   
Osiągnięcia: : Mastah klanu

Re: Klub EP

Easy. Blizz, można : P ale najpierw sie przeprowadź i ogarnij tam coś : D


http://img291.imageshack.us/img291/9429/screenjn.png

Offline

 

#15 2010-12-31 18:23:12

brutalna_leksyka

Vicelider

Zarejestrowany: 2010-09-22
Posty: 648
Punktów :   

Re: Klub EP

tak sb teraz żałuje że tak późno zacząłem w db


clofiek zafsie mosi otklyfac sfiad na nofo
SPM rządzi
organizacja turnieju prOScup, który każdy olał

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenia-na-zamowienie.eu wzor-zaproszenia-na-komunie.eu najtansze-zaproszenia-slubne.eu